Služby

Prodej a rozvoz písků,kačírků,drtí,zeminy a mulčovací kůry

 Momentálně v naší nabídce najdete následující materiály: PÍSEK - Písek betonářský(říční) - frakce písku je 0-4 mm. Je vhodný k betonování. Písek maltový(kopaný) - frakce písku je 0-1 mm. Je vhodný jako přísada do malt a omítek. Také je používán do dětských pískovišť. ŚTĚRK(lomový kámen).  Frakce 4/8 - používá se jako podsyp a zhutnění pod zámkovou dlažbu. Frakce 8/16 - používá se jako podkladový štěrk. Frakce 16/22 - používá se jako podkladový štěrk. Frakce 32/63 (makadam) - nejčastěji se používá jako podklad pro chodníky, drenáže, zpevnění terénu. KAČÍREK - frakce 8/16, 16/32, 22/125 - kačírky se využívají jako okrasný doplněk okolo domů, na dekorační účely v zahradách. ZEMINA (kompost) - je určena jako podklad pro trávníky, pěstování rostlin, výsadbu zeleně. Doporučená vrstva je 10 cm. MULČOVACÍ KŮRA - má jak dekorační tak praktické účely ve spojení s netkanou textilií snižuje zaplevelení okrasných zahrad, tudíž výrazně ulehčí údržbu zahrady. Dopravu veškerého materiálu Vám můžeme zajistit naší vlastní dopravou nebo si můžete přijet i vlastním vozem.

Autodoprava

 Odvoz a dovoz materiálů, tříděných i netříděných odpadů, betonu, štěrku,uhlí, odpadu z vegetace, paletových i nepaletových výrobků. Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy kontejnerů.

 

Zemní práce

 Výkopové práce prováděné minibagrem, hloubení přípojek inženýrských sítí, základových pásů, úpravy terénu, atd. - Vrtání děr v průměru 25 cm do hloubky 1 metru, například pro stavby plotů, pergol,altánů a jiných drobných staveb.